Не вся магнезія однакова.
Ідеально підходить для pole dance
Рідка магнезія і рідка каніфоль Viscosi створена спеціально для пол-денсерів, враховуючи всю специфіку роботи на пілоні. Компанія з багаторічним досвідом потурбувалась, щоб тренування проходили комфортно і були враховані всі побажання клієнтів.
Ідеально підсушує шкіру
Три типи липкості
Має приємний запах і не сипеться
Має суперлипкий ефект
Дешевий і доступний замінник воску
Підходить для pole dance і повітряної гімнастики.
Click to order
Заказ
Total: 
Имя
Почта
Телефон
Instagram profile
Страна
Як це працює
Рідка магнезія SOFT
Максимально підсушує вологу шкіру, створює ефект "білих долонь", не містить каніфоль, дозволена на всіх чемпіонатах, швидко висихає, ідеально підходить для долонь і ділянок шкіри з підвищеним потовиділенням.
Рідка магнезія MEDIUM
Ідеально поєднує властивості підсушування та липкості, рекомендована для людей з підвищеною пітливістю рук для покращення зчеплення зі снарядом, містить незначну кількість каніфолі, дозволена на чемпіонатах.
Рідка магнезія HARD
Має виражені властивості липкості, створює ефект "липких долонь", містить в складі каніфоль, підходить для людей мінімальною пітливістю, дозволена на вибіркових чемпіонатах, краще всього використовувати на тренуваннях та при вивчені нових елементів.
Рідка каніфоль
Створює ефект "залипання", рекомендовано наносити на сухі ділянки шкіри (стегна, бокова частина живота, лікті), обережно використовувати на долонях, незамінна в холодну пору року, рекомендована для використання на пілоні та повітряних полотнах.
Наші контакти
Не соромтесь писати чи дзвонити нам. Ми полюбляємо сплікуватись з нашими клієнтами.
+38 068 661 45 65
viscosi.chalk@gmail.com
Україна